TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Levoča » Levoča » Priestory » Obchodné priestory »

OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, LEVOČA

OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, LEVOČA

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponúkam na dlhodobý prenájom komerčné priestory v obchodnom centre Texon v Levoči. Priestory pozostávajú z predajne, skladu a kancelárií. Obchodné centrum sa nachádza vo frekventovanej časti sídliska Západ a nachádzajú sa v ňom obchodné priestory rôzneho zamerania, napr. potraviny, mäso a údeniny, rozličný tovar, second hand, autodiely, piváreň, penzión, záložňa, stávková kancelária, veterinárna ambulancia, cukrárenská výroba, kancelárie…   obchodné priestory - o celkovej výmere 307 m2 - z toho predajňa o výmere 215 m2 - z toho skladové priestory o výmere 38 m2 - z toho kancelárske priestory o výmere 54 m2 - možnosť zväčšenia predajne odstránením priečok - vhodné ako na prevádzku tak aj na výrobu Cena prenájmu: 1.660,- € bez DPH / mesiac, t.j. 65,- € bez DPH / m2 / rok. Mesačné prevádzkové náklady sú približne v sume 260,- € bez DPH. V súčasnej dobe je v predmetných priestoroch funkčná predajňa rozličného tovaru s týmto sortimentom: hračky, drogéria, parfuméria, papiernictvo, ponožky a pančuchy, elektroinštalačný materiál, materiál pre vodu, sanitu a kanalizáciu, kuchynka, sušené kvety, suveníry, sviečky, galantéria, farby a laky, tapety,  železiarstvo, potraviny pre domácich miláčikov... V prípade záujmu majiteľ túto predajňu odstúpi. Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti HAUSSA. Túto ponuku evidujeme v našom systéme pod ID 9732, pre viac informácií alebo záujem o obhliadku volajte call centrum: 0910 861 186.

Cena: 1 660,00 €

  5,41 €/m2

Kategória: Obchodné priestory - Prenájom

Lokalita: Levoča - Levoča
(Obchodné priestory - Levoča)

Úžitková plocha: 307 m2

Dátum aktualizácie: 13.2.2019

Identifikačné číslo: 9732

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

KRISTÍNA ČULÍKOVÁ

Dlhé hony 5111/8, Poprad
0948 Kliknite TU!

Maklér:

Čulíková Kristína
0948 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk